Diodes - Zener - SingleDiodes Incorporated DDZ4V3BSF-7
DDZ4V3BSF-7
5S-DDZ4V3BSF-7
DDZ4V3BSF-7
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD323F
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.3V |
| Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 500mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 130 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10??????A @ 1V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900mV @ 10mA |