DDZ24CS-7
5S-DDZ24CS-7
DDZ24CS-7
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Product Description
SOD-323
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):24V
Tolerance:??????3%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):35 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:50nA @ 19V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA