CZRZ3V3B-HF
5S-CZRZ3V3B-HF
CZRZ3V3B-HF
DIODE ZENER 3.3V 100MW 0201
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.3V
Tolerance:-
Power - Max:100mW
Impedance (Max) (Zzt):100 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:20??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA