CZRUR3V9B-HF
5S-CZRUR3V9B-HF
CZRUR3V9B-HF
DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.9V
Tolerance:??????3%
Power - Max:150mW
Impedance (Max) (Zzt):90 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:10??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA