CZRFR52C4V3
5S-CZRFR52C4V3
CZRFR52C4V3
DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):4.3V
Tolerance:??????5%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):95 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:5??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA