CZRFR52C3V9
5S-CZRFR52C3V9
CZRFR52C3V9
DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.9V
Tolerance:??????5%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):95 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:10??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA