CZRFR52C3V3
5S-CZRFR52C3V3
CZRFR52C3V3
DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.3V
Tolerance:??????5%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):95 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:25??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA