CZRF4V3B-HF
5S-CZRF4V3B-HF
CZRF4V3B-HF
DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):4.3V
Tolerance:??????3%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):88 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:5??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA