CZRER52C3V9-HF
5S-CZRER52C3V9-HF
CZRER52C3V9-HF
DIODE ZENER 3.9V 150MW 0503
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.9V
Tolerance:??????5%
Power - Max:150mW
Impedance (Max) (Zzt):500 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:10??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA