CD1005-Z3V9
5S-CD1005-Z3V9
CD1005-Z3V9
DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3.9V |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 95 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10??????A @ 1V |