CD1005-Z30
5S-CD1005-Z30
CD1005-Z30
DIODE ZENER 30V 200MW 1005
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 30V |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 80 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 100nA @ 23V |