CD0603-Z4V7
5S-CD0603-Z4V7
CD0603-Z4V7
DIODE ZENER 4.7V 150MW 0603
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.7V |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power - Max: | 150mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 78 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5??????A @ 2V |