BZX84J-C4V7
5S-BZX84J-C4V7
BZX84J-C4V7
Nexperia USA Inc.
Product Description
SOD-323F
Packaging:3000
Series:Tape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:4.7V
Power - Max:??????5%
Impedance (Max) (Zzt):550mW
Current - Reverse Leakage @ Vr:80 Ohm
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:3??????A @ 2V
Operating Temperature:1.1V @ 100mA