BZX84J-C3V3
5S-BZX84J-C3V3
BZX84J-C3V3
Nexperia USA Inc.
Product Description
SOD-323F
Packaging:1
Series:Cut Tape (CT)
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:3.3V
Power - Max:??????5%
Impedance (Max) (Zzt):550mW
Current - Reverse Leakage @ Vr:95 Ohm
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:5??????A @ 1V
Operating Temperature:1.1V @ 100mA