BZX84J-B30
5S-BZX84J-B30
BZX84J-B30
Nexperia USA Inc.
Product Description
SC-90
Packaging:3000
Series:Tape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz):AEC-Q101
Tolerance:Active
Power - Max:30V
Impedance (Max) (Zzt):??????2%
Current - Reverse Leakage @ Vr:550mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:40 Ohm
Operating Temperature:50nA @ 21V
Mounting Type:1.1V @ 100mA