Diodes - Zener - SingleDiodes Incorporated BZX84C30W-7
BZX84C30W-7
5S-BZX84C30W-7
BZX84C30W-7
DIODE ZENER 30V 200MW SOT323
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 30V |
| Tolerance: | ??????7% |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 80 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 100nA @ 21V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900mV @ 10mA |