Diodes - Rectifiers - SingleRB520SM-30T2R RB520SM-30T2RDKR-ND
RB520SM-30T2RDKR-ND
5S-RB520SM-30T2RDKR-ND
RB520SM-30T2RDKR-ND
Rohm Semiconductor
Product Description
| Series: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Diode Type: | Active |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | Schottky |
| Current - Average Rectified (Io): | 30V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 200mA |
| Speed: | 580mV @ 200mA |
| Reverse Recovery Time (trr): | Small Signal =< 200mA (Io) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | Any Speed |
| Capacitance @ Vr: | - |
| F: | 1??????A @ 10V |