NSR01F30MXT5G
5S-NSR01F30MXT5G
NSR01F30MXT5G
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DFN
Product Description
Series:Tape & Reel (TR)
Series:-
Diode Type:Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):30V
Current - Average Rectified (Io):100mA (DC)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:600mV @ 100mA
Speed:Small Signal =< 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr):Any Speed
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Capacitance @ Vr:50??????A @ 30V
F:0.9pF @ 10V
Mounting Type:1MHz