UPP1001E3/TR13
5S-UPP1001E3/TR13
UPP1001E3/TR13
PIN DIODE 2.5W 100V POWERMITE
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | POWERMITE? |
| Diode Type: | PIN - Single |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 100V |
| Current - Max: | - |
| Capacitance @ Vr: | 1.6pF @ 100V |
| F: | 1MHz |
| Resistance @ If: | 1 Ohm @ 10mA |
| F: | 100MHz |
| Power Dissipation (Max): | 2.5W |