Diodes - RFM/A-Com Technology Solutions MSWSE-050-17
MSWSE-050-17
5S-MSWSE-050-17
MSWSE-050-17
COM PIN-SWITCH-ELEMENT
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Diode Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | PIN - Single |
| Current - Max: | 500V |
| Capacitance @ Vr: | 500mA |
| F: | 0.25pF @ 50V |
| Resistance @ If: | 1MHz |
| F: | 750 mOhm @ 100mA |
| Power Dissipation (Max): | 100MHz |