1SV234-TB-E
5S-1SV234-TB-E
1SV234-TB-E
DIODE PIN 50V 50MA DUAL CP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Diode Type: | PIN - 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 50V |
| Current - Max: | 50mA |
| Capacitance @ Vr: | 0.23pF @ 50V |
| F: | 1MHz |
| Resistance @ If: | 5 Ohm @ 10mA |
| F: | 100MHz |
| Power Dissipation (Max): | 150mW |
| Operating Temperature: | 125??????C (TJ) |
| Package / Case: | TO-236-3 |
| Other: | SOT-23-3,-, |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors