MSDM150-12
5S-MSDM150-12
MSDM150-12
MOD BRIDGE 3PH 1200V 150A M3-1
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Diode Type:Three Phase
Technology:Standard
Voltage - Peak Reverse (Max):1200V
Current - Average Rectified (Io):150A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:1.4V @ 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr:500??????A @ 1200V