ResonatorsQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39431R0904U410
B39431R0904U410
5S-B39431R0904U410
B39431R0904U410
SAW RES 433.4200MHZ SMD
| Type: | SAW |
| Frequency: | 433.42MHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | - |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Package / Case: | 6-SMD |
| Size / Dimension: | 0.118 L x 0.118 W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height: | 0.043 (1.09mm) |