ResonatorsQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39431R0900U410
B39431R0900U410
5S-B39431R0900U410
B39431R0900U410
SAW RES 433.9200MHZ SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B39431 |
| Type: | SAW |
| Frequency: | 433.92MHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????75kHz |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD |
| Size / Dimension: | 0.118 L x 0.118 W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height: | 0.043 (1.09mm) |