Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsEPSON XG-2121CA 125.0000M-PGPNL3
XG-2121CA 125.0000M-PGPNL3
5S-XG-2121CA 125.0000M-PGPNL3
XG-2121CA 125.0000M-PGPNL3
OSC SO 125.000MHZ LVPECL SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:XG-2121CA
Type:SO (SAW)
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):60mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)