VTEUMCJANF-19.440000
5S-VTEUMCJANF-19.440000
VTEUMCJANF-19.440000
OSC VCXO 19.44MHZ 3.3V CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | VT |
| Type: | VCXO |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |