VTEUBLJANF-31.250000
5S-VTEUBLJANF-31.250000
VTEUBLJANF-31.250000
OSC VCXO 31.25MHZ 3.3V CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | VT |
| Type: | VCXO |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |