TXETALSANF-16.369000
5S-TXETALSANF-16.369000
TXETALSANF-16.369000
OSC TCXO 16.3690MHZ CLP SW SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | TX |
| Type: | TCXO |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 2mA |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |