TVETDCSANF-14.745600
5S-TVETDCSANF-14.745600
TVETDCSANF-14.745600
OSC TCXO 14.7456MHZ CLPSNWV SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Strip |
| Series: | TV |
| Type: | TCXO |
| Frequency Stability: | ±2.5ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | 1.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |