SIT9120AI-1C3-33E133.330000X
5S-SIT9120AI-1C3-33E133.330000X
SIT9120AI-1C3-33E133.330000X
OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SiT9120 |
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.032" (0.80mm) |