Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsSiTIME SIT8920BM-22-25E-25.000000G
SIT8920BM-22-25E-25.000000G
5S-SIT8920BM-22-25E-25.000000G
SIT8920BM-22-25E-25.000000G
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated