Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsSiTIME SIT8920BM-12-33E-25.000000G
SIT8920BM-12-33E-25.000000G
5S-SIT8920BM-12-33E-25.000000G
SIT8920BM-12-33E-25.000000G
OSC
Product Description
Packaging:-
Series:*
Type:-
Frequency Stability:-
Operating Temperature:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated