SIT8918BA-12-18S-25.000000G
5S-SIT8918BA-12-18S-25.000000G
SIT8918BA-12-18S-25.000000G
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated