SIT3808AI-23-25NZ-12.288000X
5S-SIT3808AI-23-25NZ-12.288000X
SIT3808AI-23-25NZ-12.288000X
OSC MEMS 12.288MHZ SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | SiT3808 |
| Type: | MEMS VCXO |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |