Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsEPSON SG5032VAN 200.000000M-KEGA3
SG5032VAN 200.000000M-KEGA3
5S-SG5032VAN 200.000000M-KEGA3
SG5032VAN 200.000000M-KEGA3
OSC 200.0000MHZ LVDS SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:SG5032
Type:XO (Standard)
Frequency Stability:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):30mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated