SG-211SEE 38.4000MT5
5S-SG-211SEE 38.4000MT5
SG-211SEE 38.4000MT5
OSC XO 38.4MHZ CMOS SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:SG-211S*E
Type:XO (Standard)
Frequency Stability:±15ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):2.8mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated