OH300-50503CV-020.0M
5S-OH300-50503CV-020.0M
OH300-50503CV-020.0M
OSC VCOCXO 20.000MHZ CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | OH300 |
| Type: | VCOCXO |
| Frequency Stability: | ±5ppb |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 7-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.500" (12.70mm) |