NZ2520SB-41.360MHZ
5S-NZ2520SB-41.360MHZ
NZ2520SB-41.360MHZ
OSC XO 41.36MHZ CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | NZ2520SB |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Current - Supply (Max): | 6mA |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |