NZ2520SB-32.768KHZ-NSA3535C
5S-NZ2520SB-32.768KHZ-NSA3535C
NZ2520SB-32.768KHZ-NSA3535C
OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | NZ2520S |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 260μA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |