JX5021E0156.250000
5S-JX5021E0156.250000
JX5021E0156.250000
OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SaRonix-eCera? JX |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 60mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |