DSC1103CI2-122.8800
5S-DSC1103CI2-122.8800
DSC1103CI2-122.8800
OSC MEMS 122.88MHZ LVDS SMD
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |