DSC1103CE1-148.5000
5S-DSC1103CE1-148.5000
DSC1103CE1-148.5000
OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |