DSC1103AI2-250.0000
5S-DSC1103AI2-250.0000
DSC1103AI2-250.0000
OSC MEMS 250.000MHZ LVDS SMD
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead, Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |