DSC1103AE1-300.0000
5S-DSC1103AE1-300.0000
DSC1103AE1-300.0000
OSC MEMS 300.000MHZ LVDS SMD
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | DSC1103 |
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead, Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |