CRBSCS-01-125.000
5S-CRBSCS-01-125.000
CRBSCS-01-125.000
OSC RF 125.0000MHZ SNWV MODULE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CRBSCS, RedBox |
| Type: | RF Clock Source |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Module Adapter, SMA F (3) |
| Size / Dimension: | 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.590" (14.99mm) |