CPRO33-125.000
5S-CPRO33-125.000
CPRO33-125.000
OSC XO 125.000MHZ HCMOS INLINE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CPRO |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Package / Case: | Module Adapter, SMA M to F |
| Size / Dimension: | 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.435" (11.05mm) |