510BBA212M500AAG
5S-510BBA212M500AAG
510BBA212M500AAG
OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Si510 |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 23mA |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut