Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsSilicon Labs 510ABA156M250AAGR
510ABA156M250AAGR
5S-510ABA156M250AAGR
510ABA156M250AAGR
OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Si510
Type:XO (Standard)
Frequency Stability:±25ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):43mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
  • In stock
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut