501JAA25M0000CAG
5S-501JAA25M0000CAG
501JAA25M0000CAG
OSC CMEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Strip |
| Series: | Si501 |
| Type: | CMEMS? |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 4.9mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut