XYLEEJNANF-27.120000
5S-XYLEEJNANF-27.120000
XYLEEJNANF-27.120000
CRYSTAL 27.12MHZ 6PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | XY |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27.12MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 105??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) |
| Other: | 0.022 (0.55mm),,, |